Home
introduction
section1
section2
lang
downloads
contact

При всех своих различиях европейские мусульмане разделяют общие ценности и принципы. Чтобы показать это европейскому обществу, им необходимо ясно изложить свои религиозные убеждения и характер своего присутствия в Европе.
Цель этой хартии — определить ряд принципов, сообразующихся с общим пониманием Ислама и одновременно применимых к европейским условиям, чтобытем самым заложить основы для более тесного взаимодействия с обществом.

Міжміські та міжрегіональне спілкування , щоб збільшити. Постанова Кабінету Міністрів Чуваської Республіки 17 Травень 2001 1 Червень цього року в країні , щоб підняти витрати на перевезення пасажирів на автобусі S , міжміського та міжрегіонального спілкування. Рішення про підвищення тарифів чеченського уряду відноситься до складної ситуації на вітчизняних пасажирських транспортних компаній. Незважаючи на невелике збільшення в галузі кошти з державного бюджету , вартість перевезення пасажирів в цьому році, не субсидії Крита . Тільки для I кварталі 2001 втрати Personenkraftverkehrbelief до 3,1 млн. рублів. У той же час вартість тарифів на послуги місцевого і квитків в Чувашії одні з найнижчих в Поволжі. Країна неухильно зростає експлуатаційні витрати пасажирських транспортних компаній. У результаті збільшення вартості електроенергії , тепла - , газу та мастильних матеріалів міжрегіональних перевезень в Чувашії стало невигідно , хоча у всіх сусідніх регіонах , вони - вигідно. З початку літа , вартість перевезення пасажирів в автобусах всіх видів поїздок збільшиться 35-36 центів за 1 км , а вартість їх щомісячного карти - 15-20 % часу , подорожуючи по маршрутах Чебоксари - Чебоксари коштує близько 250 рублів для кожного маршруту . 22.05.2001 20.17 годин Магазини уникнути покупки риби з Чебоксар холодного зберігання . У Чувашії Волга рибалка зріс у 2000 році порівняно з 1999 на 44,6 %. У середньому за останні три роки , продажу риби Волги падає на 14 % на рік. Водночас Чувашія магазини, як правило , не купувати рибу у головного зберігача регіональних продуктів - Чебоксари холодно , і прийняти його у постачальників , щоб доставити вантаж з баз в Нижньому Новгороді. Магазини купити продукти від конкурентів , хоча комерційні знаки обслуговування об'єднати стійке зростання цін на рибу - близько 25 % на рік. У Чебоксарах холодокомбінат РАЙПО , школи , професійно -технічні училища , технікуми , лікарні Чувашії .

 

Powered by Federation of Islamic Organisations in Europe (FIOE)
e liquids . online vocal remover . http://edibleonlineshop.com